header foto header foto header foto header foto header foto
 

Trainingsschema 2017/2018

Dit schema loopt van 2-5-2020 t/m 27-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Hockey Werkt v1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D1 Bram van den Eshof
Maarten van Bakel
v1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Hockey Werkt v1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Sam van der Meijden v2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Hockey Werkt v1 - AB
19:00 - 20:00 MHC Keepersschool olv Katja van de Ven en Tom Nieuwkamp Trainingsgroep v2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes D1 Susan van Schaayk v1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes D3 Hockey Werkt v1 - AB
20:00 - 21:00 MHC Keepersschool olv Katja van de Ven en Tom Nieuwkamp Trainingsgroep v2
20:00 - 21:00 Meisjes A2 Hockey Werkt v1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 18:45 Meisjes A1 Corinne van Uden v1
17:45 - 18:45 Meisjes C1 Daphne van Aarle v2
18:45 - 19:45 Meisjes B1 Maaike Rooijakkers
Petro Rijkers
v1
18:45 - 19:45 Meisjes B2 Indy Raaijmakers v2
19:45 - 20:45 Meisjes B3 Indy Raaijmakers v2
20:00 - 21:30 Heren 1 Maarten van Bakel v1
20:45 - 21:45 Dames 3 v2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D1 Cas Hendriks
Didier van Lieshout
v1
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Hockey Werkt v2
18:00 - 19:00 Jongens C1 Maarten van Bakel
Cas Hendriks
v1
18:00 - 19:00 Meisjes D4 William van Genugten
Hockey Werkt
v2
19:00 - 20:00 jongens B1 Maarten van Bakel v1
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Hockey Werkt v2
20:00 - 21:30 Dames 1 Bart van den Akker
Jan Kemps
Petro Rijkers
v1
20:00 - 21:30 Heren 3 v2
20:00 - 21:30 Heren Jong1 v2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Saskia van den Eshof - Kuper v1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Rob Verhoeven v1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Corinne van Uden v2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Frank Wagemakers
Maud van den Eshof
v2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Meike van der Vleuten v1
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Maaike Rooijakkers
Floor Aalders
v2
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Meike van der Vleuten v1
20:00 - 21:30 Heren 1 Maarten van Bakel v1
20:15 - 21:15 Dames 2 v2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes A1 Corinne van Uden v2
17:30 - 18:30 Meisjes C1 Fleur Bongers v1
18:30 - 19:30 jongens B1 Tijmen de Brouwer v1
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Sara van de Wetering v2
19:30 - 20:30 Heren 2 v2
19:30 - 20:30 Jongens C1 Gijs Wijnands
Jelle van Dijk
Stijn van Alphen
v1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Trainingsmini's Hockey Werkt v1
10:45 - 11:45 Meisjes 3F1 Hockey Werkt
Tess Latijnhouwers
v1 - AB
10:45 - 11:45 Meisjes 3F2 Hockey Werkt
Isa van Genugten
v1 - CD
12:15 - 13:30 Meisjes 6E1 Hockey Werkt
Karlijn van den Biggelaar
v1
12:15 - 13:30 Meisjes 6E2 Hockey Werkt
Yvar Meuwissen
v1
12:15 - 13:30 Meisjes 6E3 Hockey Werkt
Janne Blommestein
v1
13:45 - 15:00 Meisjes 8E1 Hockey Werkt
Yvar Meuwissen
v1
13:45 - 15:00 Meisjes 8E2 Imke Kuis
Hockey Werkt
v1
15:15 - 16:30 Jongens 6E1 Cas van Schaayk
Hockey Werkt
v1
15:15 - 16:30 Jongens 8E1 Sjors Vargas Bongers
Hockey Werkt
v1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:30 - 12:00 Dames 1 Bart van den Akker
Jan Kemps
Petro Rijkers
v1
12:00 - 13:00 Dames jong 2 v1
13:00 - 14:00 dames jong 1 v1

Agenda

Nog geen agenda punten.

Hoofdsponsor

Contact

Adres
Bremhorst 2,
Sportpark Kienehoef
5491 LR Sint-Oedenrode
[email protected]

Postadres
Postbus 104,
5490 AC Sint-Oedenrode