Samen in een aanvullend wedstrijdtenue voor uitwedstrijden vanaf maart 2026
- Categorie:
- Datum: 21-01-2026
Tijdens de ALV van woensdag 19 november 2025 is besloten om per maart 2026 een aanvullend wedstrijdtenue voor uitwedstrijden in te voeren voor alle teams vanaf O8. Dit doen we om kleurconflicten te voorkomen en om als club overal herkenbaar en eenduidig voor de dag te komen, voor jeugd én senioren. Een belangrijk voordeel is ook dat oplossingen zoals shirts binnenstebuiten dragen, of spelen met verschillende tinten wit, hiermee verleden tijd zijn.


Wanneer draag je het?
Het aanvullende tenue voor uitwedstrijden is alleen verplicht bij een kleurconflict: als ons zwart-witte thuistenue te veel lijkt op dat van de tegenstander. Het rode shirt is dus geen standaard uittenue en wordt niet automatisch bij elke uitwedstrijd gedragen.
Hoe ziet het aanvullende tenue eruit?
Het aanvullende tenue voor uitwedstrijden van MHC Sint-Oedenrode bestaat uit:
- Rood poloshirt (Indian Maharadja) met clublogo en officiële sponsors
- Witte broek/rok
- Witte sokken
Afspraken in de praktijk
Om het voor iedereen duidelijk te houden:
- De teammanager of coach checkt uiterlijk één dag vooraf de tenuekleuren van de tegenstander (bond-app, clubsite of contact)
- Bij twijfel kiezen we het aanvullende wedstrijdtenue voor uitwedstrijden
- De teammanager communiceert uiterlijk de dag vóór de wedstrijd welk tenue gedragen wordt
- Op de wedstrijddag beslist de scheidsrechter bij twijfel
- Het hele team speelt in één tenue (geen mix)
Kosten en actieprijs
Om de kosten te beperken hebben we een actieprijs kunnen afspreken:
- Juniorpolo: €15,-
- Seniorpolo: €20,-
- Juniorpolo + juniorsokken: €20,-
- Seniorpolo + seniorsokken: €25,-
De pasvorm van de nieuwe polo is gelijk aan de huidige wedstrijdpolo.
Bestellen en planning
De teammanager inventariseert per team de aantallen en maten (en waar nodig de sokkenmaten). Daarna worden de tenues besteld en per team uitgeleverd op de club.
- 21 januari: communicatie naar alle leden
- 21 t/m 28 januari: maten en aantallen doorgeven en verwerken
- 30 januari: bestelling plaatsen
- Begin maart: uitleveren op de club
Hulp nodig bij de kosten?
Lukt het om financiële redenen niet om het aanvullende wedstrijdtenue voor uitwedstrijden aan te schaffen? Neem dan contact op via [email protected]. Samen komen we tot een passende oplossing.
Actie voor nu
Houd het bericht van je teammanager in de gaten en geef je maat tijdig door, uiterlijk 28 januari.
Dank voor jullie medewerking. Zo houden we het op het veld voor iedereen duidelijk en herkenbaar.
Met sportieve groet,
Bestuur MHC Sint-Oedenrode

