Keeperstraining KeepClub E-jeugd start maandag 7 maart
- Categorie:
- Datum: 07-02-2022
Om 16.45 uur, maandag 7 maart, staan Floor, Lynn en Samanta klaar om de
6- en 8-tal
goalies, voor te bereiden op hun keepersbeurt. De
spelers van de 6- en 8-tallen
hebben nog geen vaste positie in het veld, dus ook keeper wordt gerouleerd.
Zoals je iedere week met je team traint voor de wedstrijd, zo ga je naar de keeperstraining als je de keepersbeurt hebt. De teammanager verdeelt de beurten
Huishoudelijk bericht voor de teammanagers
De teammanagers sturen het schema uiterlijk zaterdag 5 maart naar whatsapp 0619565572 of mail [email protected]. De Keeperstrainingen zijn er iedere week voorafgaand aan de competitiewedstrijd.
Competitiedagen zijn op
7, 14, 21 en 28 maart, 4 en 18 april, 9, 16 en 23 mei en 6 juni 2022
.
Hoe ziet de KeepClub eruit?
16.45 uur aanwezig : Beginnen met omkleden. Het is belangrijk om op tijd aanwezig te zijn. De tas moet uit de locker gehaald en de uitrusting moet worden aangetrokken. Als keeper heb je nu eenmaal meer werk. Ben dus op tijd.
17.00 uur aanvang : Warming-up in je uitrusting waarbij je zult merken dat je best wel kunt bewegen!
1 7.10 uur keeperstraining : Je maakt o.a. kennis met de basishouding en de blokstop. Je leert technieken om de bal weg te werken. Hoe stoer is dat.
17.50 uur afsluiten
: De uitrusting wordt uitgetrokken en weer opgeborgen in de tas, die in de locker wordt geplaatst.
18.00 uur einde
Wat trek ik aan? Wat heb ik nodig?
Je brengt je hockeystick mee en trekt je hockeyschoenen aan. Verder makkelijk zittende sportkleding, geen hoodie met capuchon. Een keeper gebruikt geen
bitje en scheenbeschermers, dus laat die maar thuis.