Eindstanden club - Drie kampioensteams bij MHC Sint-Oedenrode!
- Categorie:
- Datum: 17-06-2025
De buitenkampioenen van de club zijn: Dames Donderdagavond . H45-1 . Heren 1 . MO12- 3 . MO14-1. Bekijk hier alle eindstanden.
----- eerder gepubliceerd -------
Wat een weekend, wat een prestaties! Maar liefst drie teams van MHC Sint-Oedenrode hebben het kampioenschap binnengehaald. Een enorme felicitatie aan MO14-1, MO12-3 en Heren 1! 🏆🏆🏆
MO14-1 is met nog twee wedstrijden te spelen al niet meer in te halen. Een ijzersterk seizoen waarin ze de koppositie met overtuiging hebben verdedigd.
MO12-3 mag zich ook kampioen noemen. Het team heeft week na week keihard gewerkt en werd afgelopen weekend feestelijk beloond met de titel.
MO12-3, WAT ZIJN WIJ? KAMPIOENEN!!
Vijf punten voor en nog zes punten te verdelen en een wedstrijd tegen Nuenen op het programma, het is tijd om kampioen te worden. De uitwedstrijd hadden we met 5-1 gewonnen, dat was de eerste wedstrijd waarin we door alle blessures onze speelwijze hadden aangepast naar een 2-spitsen systeem en een versterkte verdediging. Vandaag waren de verwachtingen dus hooggespannen. Ook deze wedstrijd hadden we hulp, deze keer van team 2. Suze en Floor hebben ons heel goed geholpen. We vlogen uit de startblokken en we stonden al snel met 2-0 voor en daarna ging het gaspedaal pas goed in. Met goals van Anoek, Elise, Nynke, Juul, Fenne en Suze denderden we naar het kampioenschap en een 13-1 overwinning.
Na 5 wedstrijden stonden we maar 1 punt achter op Gemert en Bakel. Dat viel nog mee gezien de vele blessures waar we dit seizoen mee te maken hadden. We zijn onze invallers uit team 2 en 4 enorm dankbaar dat ze ons diverse malen uit de brand hebben geholpen.
In de eerste helft van de competitie hebben we niet altijd het mooiste hockey kunnen laten zien, maar wat een vechtlust zat er in het team. Daardoor viel in de tweede helft van de competitie wel alles onze kant op en werd het hockeyspel ook steeds beter. Door verdiende overwinningen tegen onze naaste concurrenten en de eclatante uitslag van vandaag hebben we een meer dan verdiend kampioenschap behaald.
Ook onze trainster Corrina willen we hierbij even in het zonnetje zetten aangezien zij een grote bijdrage heeft geleverd aan deze prestatie.
Namens de coach, Leon Vorstenbosch.
En ook Heren 1 schreef historie: na meer dan tien jaar wist het vlaggenschip van de club zich weer tot kampioen te kronen. Een fantastische prestatie van het hele team, gesteund door trouwe supporters langs de lijn.
Namens de hele club: van harte gefeliciteerd met deze bijzondere prestaties. We zijn trots op jullie allemaal!
Bekijk alle foto's van het kampioenschap van Heren 1 op: https://brigittetopscreativephotography.pic-time.com/-heren1kampioen
